Hormann Ostrava-dveře, vrata, brány, pro dámy i pány


Současná nabídka vrat, dveří, zárubní či pohonů je na trhu opravdu velmi široká. Vybrat si z nepřeberné nabídky, ten nejvýhodnější a nejkvalitnější výrobek, a to s ohledem na jeho kvalitu a cenu a případně i další přidané hodnoty, je proto úkol, který je skutečně velice náročný.

více vrat

Je však samozřejmé, že každý chce, za své peníze koupit, jen to to nejlepší, co se na trhu nabízí. Chcete-li také patřit mezi spokojené zákazníky a pořídit si kvalitní zboží, nakupujte u autorizovaných a ověřených firem. Výběr mezi tím, co se nabízí, všem stálým i potencionálním zákazníkům, ulehčil Hormann Ostrava, který je autorizovaným zástupcem zavedené společnosti s dlouholetou tradicí a zvučným jménem po celém světě.   

Potřebujete vrata ke své garáži, chcete si pořídit nové dveře, nebo řešíte vrata, brány a nakládací techniku pro svoji firmu? Vždy nalezneme to nejlepší řešení. Samozřejmostí je individuální přístup vyškolených odborníků, kteří vám rádi poradí, co je právě vás nejvhodnější.

Přidanou hodnotou je i záruční a pozáruční servis veškerého zakoupeného zboží, takže vám odpadají i další starosti, které by jinde mohli nastat.

Pokud tedy uvažujete o nákupu nových vrat nebo dveří jakéhokoli typu, sháníte brány nebo nakládací techniku, neváhejte obrátit na zástupce firmy ještě dnes. Nezáleží ne tom, odkud jste, i když Hormann Ostrava působí především v Moravskoslezském kraji, nemá problém realizovat zakázky kdekoli v České republice.

dalkové ovládání na vrata

Sortiment Hormann Ostrava je opravdu široký:
Vrata:
·         Výklopná vrata
·         Sekvenční vrata
·         Rolovací vrata
Nakládací technika:
·         Vyrovnávací můstky
·         Předsazené komory
·         Těsnící límce
Brány:
·         Křídlové
·         Posuvné
V nabídce naleznete také:
·         Domovní dveře
·         Bezpečnostní dveře
·         Protipožární dveře
Výhody:
·         Vzorková prodejna
·         Autorizovaný zástupce
·         Záruční servis
·         Pozáruční servis