Igelitová obálka vaše zákazníky nezklame

Přemýšlíte, jaký balicí materiál zvolit pro odesílání zboží vašim zákazníkům? Rozhodně sáhněte po tom, který něco vydrží a bude zárukou toho, že s doručeným zbožím budou vaši zákazníci maximálně spokojeni.

Odesílání zboží a delší cesta k zákazníkovi je specifikem všech elektronických prodejen. Dojem, který na zákazníka uděláte komfortem nákupu ve vaší elektronické prodejně, byste proto neměli pokazit tím, že k němu zakoupené zboží bude putovat příliš dlouho a nakonec možná doputuje v ne příliš uspokojivém stavu.
příijem pošty

Majitelé e-shopů volí stále velmi často pro odesílání svého zboží kartonové krabice. Je ovšem tento způsob balení opravdu ten nejvíce optimální? Jistě, že není! A hned si můžeme uvést několik důvodů, proč tomu tak je.

Za prvé, kartonová krabice je stále přece jen pořád jen a jen papír. A všichni moc dobře víme, jak takový papír ve styku s vodou reaguje: rozmočí se. Takže pokud váš balík poputuje ve vlhkém a vyloženě mokrém počasí, o které není minimálně polovinu roku v našich končinách nouze, tak se papír rozmočí a uvnitř obsažená zásilka znečistí anebo poškodí. Stačí jeden vlhký sklad a v krabici je díra. A to jsou mínusové body pro vás jako odesílatele.

Za druhé. Velkou nevýhodou balení do kartonových krabic je váha a objem takového balíku. Všichni moc dobře víme, že kartonové krabice mají předem dané rozměry, a ač můžete vybírat z mnoha různých velikostí, tak vždy ve zvoleném balíku zůstane spousta zbytečného prostoru, https://www.insgraf.cz/774-organizace-casu-prostoru-a-postupu který není využitý. Ovšem za převoz vzduchu musíte zaplatit, neboť rozměrný balík přepravci ocení výše než ten, který je malý. Navíc, kartonová krabice také něco váží.
obálky u schránky
Existuje tedy nějaká lepší varianta? Jistěže ano, a to igelitové obálky. Ty jsou voděodolné, lehké, skladné, a na pořízení i velice levné https://www.sloven.cz/uzijte-si-vsechny-vyhody-baleni-do-igelitove-obalky. Balení zboží do igelitových obálek se vám proto maximálně vyplatí a vaši zákazníci s ním budou spokojeni.

Igelitová obálka vaše zákazníky nezklame
4.8 (96%)5